Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, a právě s touto polomaskou 7502 S získáte spolehlivou ochranu při práci s nebezpečnými látkami. Díky kombinaci masky s filtry 6001CN, 5N11 a 501 budete mít jistotu, že jste chráněni před škodlivými částicemi ve vzduchu. Maska je navržena tak, aby poskytovala pohodlí při nošení a zároveň efektivní ochranu. S tímto produktem budete mít klidnou mysl, že vaše zdraví je v bezpečí." Hlavní parametry: - Typ: Polomaska 7502 S - Filtry: 6001CN, 5N11, 501 - Ochrana:... Celý popis

Koupit za 306 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, a právě s touto polomaskou 7502 S získáte spolehlivou ochranu při práci s nebezpečnými látkami. Díky kombinaci masky s filtry 6001CN, 5N11 a 501 budete mít jistotu, že jste chráněni před škodlivými částicemi ve vzduchu. Maska je navržena tak, aby poskytovala pohodlí při nošení a zároveň efektivní ochranu. S tímto produktem budete mít klidnou mysl, že vaše zdraví je v bezpečí."

Hlavní parametry:
- Typ: Polomaska 7502 S
- Filtry: 6001CN, 5N11, 501
- Ochrana: Před škodlivými částicemi ve vzduchu
- Pohodlí: Anatomický tvar pro pohodlné nošení
- Bezpečnost: Spolehlivá ochrana dýchacích cest
Zobrazit více

Parametry

ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud