3M polomaska HF-802SD

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S polomaskou 3M HF-802SD s mluvítkem velikosti M budete mít skvělou ochranu při práci v průmyslovém prostředí nebo při řemeslných činnostech. Tato polomaska kombinuje vysokou ochranu s pohodlím a snadnou manipulací. Díky mluvítku se zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení a snižuje se riziko zamlžení brýlí. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje spolehlivou ochranu proti pevným částicím, kapalným aerosolům a jemnému prachu. Polomaska je vhodná pro různé typy prací, kde je vyžadována... Celý popis

Koupit za 1 693 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S polomaskou 3M HF-802SD s mluvítkem velikosti M budete mít skvělou ochranu při práci v průmyslovém prostředí nebo při řemeslných činnostech. Tato polomaska kombinuje vysokou ochranu s pohodlím a snadnou manipulací. Díky mluvítku se zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení a snižuje se riziko zamlžení brýlí. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje spolehlivou ochranu proti pevným částicím, kapalným aerosolům a jemnému prachu. Polomaska je vhodná pro různé typy prací, kde je vyžadována ochrana dýchacích cest.

Hlavní parametry:
- Polomaska 3M HF-802SD
- Velikost M
- S mluvítkem pro zvýšený komfort
- Ochrana proti pevným částicím, kapalným aerosolům a jemnému prachu
- Vhodná pro průmyslové prostředí a řemeslné činnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost M
Typ polomasky

Články odjinud