3M Polomaska Part-Face 6502Ql

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představte si, že se nacházíte v nebezpečném prostředí a potřebujete rychle nasadit ochranný respirátor. S novým respirátorem vybaveným spouštěcím mechanismem Quick Latch (QL) už nemusíte ztrácet čas složitým nasazováním. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a respirátor je okamžitě připraven k použití. Díky tomuto inovativnímu mechanismu se můžete rychle a bezpečně chránit před nebezpečnými látkami a plynovými útoky, aniž byste ztráceli cenné vteřiny. Hlavní parametry: - Spouštěcí mechanismus Quick... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představte si, že se nacházíte v nebezpečném prostředí a potřebujete rychle nasadit ochranný respirátor. S novým respirátorem vybaveným spouštěcím mechanismem Quick Latch (QL) už nemusíte ztrácet čas složitým nasazováním. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a respirátor je okamžitě připraven k použití. Díky tomuto inovativnímu mechanismu se můžete rychle a bezpečně chránit před nebezpečnými látkami a plynovými útoky, aniž byste ztráceli cenné vteřiny.

Hlavní parametry:
- Spouštěcí mechanismus Quick Latch (QL) pro snadné nasazování a sundávání respirátoru
- Ideální pro pohyb do nebezpečných prostor a z nich
- Zajišťuje rychlou ochranu před nebezpečnými látkami a plyny
- Inovativní design pro pohodlné nošení a efektivní ochranu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
respirátory s ventilací ano

Články odjinud