3M Polomaska řady 7500

0 %
Stars
(0 hodnocení)

3M polomaska řady 7500 je synonymem komfortu a praktičnosti. Díky inovativnímu patentovanému výdechovému ventilku poskytuje snadnější dýchání a minimalizuje akumulaci tepla a vlhkosti, což zvyšuje pohodlí uživatele. Tato polomaska je navržena pro vícenásobné použití a nabízí velice snadnou údržbu, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Hlavní parametry: - Patentovaný výdechový ventilek pro snadnější dýchání a snížení teploty a vlhkosti - Bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné... Celý popis

Koupit za 939 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

3M polomaska řady 7500 je synonymem komfortu a praktičnosti. Díky inovativnímu patentovanému výdechovému ventilku poskytuje snadnější dýchání a minimalizuje akumulaci tepla a vlhkosti, což zvyšuje pohodlí uživatele. Tato polomaska je navržena pro vícenásobné použití a nabízí velice snadnou údržbu, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Patentovaný výdechový ventilek pro snadnější dýchání a snížení teploty a vlhkosti
- Bajonetový úchytný systém filtru 3M pro bezpečné upevnění
- Kompatibilní se systémem S-200
- Možnost výběru z široké škály filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím
- Široká škála příslušenství a náhradních dílů
- Splňuje normu EN 140
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost L

Články odjinud