3M™ Secure Click™ HF-802SD - Polomaska s mluvítkem pro bezpečnou filtraci Hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci? S novou generací polomasky 3M™ Secure Click™ HF-802SD máte jistotu pohodlí, snadného dýchání a jednoduchosti. Tato polomaska přináší inovativní funkce pro maximální komfort a bezpečnost během práce. Hlavní parametry: - Oboustranné filtry pro lepší dýchatelnost a pohodlí - Tlačítko pro kontrolu správného těsnění masky - Mluvítko pro snadnou komunikaci během práce - Systém... Celý popis

Koupit za 1 193 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

3M™ Secure Click™ HF-802SD - Polomaska s mluvítkem pro bezpečnou filtraci

Hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci? S novou generací polomasky 3M™ Secure Click™ HF-802SD máte jistotu pohodlí, snadného dýchání a jednoduchosti. Tato polomaska přináší inovativní funkce pro maximální komfort a bezpečnost během práce.

Hlavní parametry:
- Oboustranné filtry pro lepší dýchatelnost a pohodlí
- Tlačítko pro kontrolu správného těsnění masky
- Mluvítko pro snadnou komunikaci během práce
- Systém Secure Click™ pro jistotu správné instalace filtrů
- Pokročilý silikonový materiál pro větší pohodlí a trvanlivost

Díky inteligentním funkcím a intuitivnímu designu je používání této polomasky snadné a efektivní. Navíc je možné vybrat ze tří velikostí podle vašich individuálních potřeb. Bezpečnostní prvek tlačítka kontroly těsnosti zvyšuje jistotu, že maska sedí správně na obličeji.

Nezapomeňte, že maska je dodávána bez filtrů, které si můžete objednat zvlášť. Pro optimální ochranu je kompatibilní s širokou škálou filtrů 3M Secure Click. Začněte pracovat s jistotou a pohodlím díky polomasce 3M™ Secure Click™ HF-802SD.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Materiál silikonové
Typ polomasky

Články odjinud