S novým setem polomasky 3M Secure Click HF-802SD ve velikosti M budete mít jistotu, že jste dobře chráněni při práci v nebezpečném prostředí. Tato polomaska je vybavena filtry a držákem, které zajistí maximální pohodlí a bezpečnost při každodenním používání. Díky inovativnímu designu a kvalitním materiálům je tato polomaska odolná a spolehlivá, což vám poskytne potřebnou ochranu před škodlivými částicemi ve vzduchu. Užijte si práci bez starostí s tímto spolehlivým a pohodlným setem polomasky od... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novým setem polomasky 3M Secure Click HF-802SD ve velikosti M budete mít jistotu, že jste dobře chráněni při práci v nebezpečném prostředí. Tato polomaska je vybavena filtry a držákem, které zajistí maximální pohodlí a bezpečnost při každodenním používání. Díky inovativnímu designu a kvalitním materiálům je tato polomaska odolná a spolehlivá, což vám poskytne potřebnou ochranu před škodlivými částicemi ve vzduchu. Užijte si práci bez starostí s tímto spolehlivým a pohodlným setem polomasky od renomované značky 3M.

Hlavní parametry:
- Polomaska 3M Secure Click HF-802SD
- Velikost M
- Vhodná pro práci v nebezpečném prostředí
- Dodávána s filtry a držákem
- Odolný a spolehlivý design
- Zajišťuje ochranu před škodlivými částicemi ve vzduchu
- Vynikající pohodlí a bezpečnost při nošení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M

Články odjinud