Univerzální obličejová maska Scott PROMASK BLACK je špičkovým ochranným prostředkem, který kombinuje bezkonkurenční pohodlí s vysokou úrovní ochrany proti nebezpečným látkám. Díky inovativní konstrukci s T-profilem těsnící linie poskytuje maska perfektní těsnění s minimálním tlakem na obličej, což zajišťuje pohodlné nošení i po dlouhou dobu. Navržený rozvod vzduchu minimalizuje dýchací odpory a snižuje únavu uživatele, což je ideální pro dlouhodobé používání. Maska je vybavena širokým panoramatickým... Celý popis

Koupit za 5 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální obličejová maska Scott PROMASK BLACK je špičkovým ochranným prostředkem, který kombinuje bezkonkurenční pohodlí s vysokou úrovní ochrany proti nebezpečným látkám. Díky inovativní konstrukci s T-profilem těsnící linie poskytuje maska perfektní těsnění s minimálním tlakem na obličej, což zajišťuje pohodlné nošení i po dlouhou dobu. Navržený rozvod vzduchu minimalizuje dýchací odpory a snižuje únavu uživatele, což je ideální pro dlouhodobé používání.

Maska je vybavena širokým panoramatickým zorníkem pro maximální zorné pole a průzvučnou membránou pro snadnou komunikaci. Volitelný zorník s odolnou povrchovou úpravou zvyšuje odolnost masky. Průhledná vnitřní maska je uživatelsky přívětivá a dodává maskě přátelský vzhled.

Hlavní parametry:
- Unikátní T-profil těsnící linie pro dokonalé těsnění
- Odvodňovací kanálek pro lepší pohodlí
- Speciální vnitřní maska s nízkým obsahem CO
- Konstrukce zabraňující zamlžování zorníku
- Odolný materiál (halon-butyl elastomer Procomp® nebo silikon)
- Vysoká odolnost vůči chemikáliím a opotřebení
- Nealergický silikon pro vnitřní masku
- Dlouhá životnost a chemická odolnost
- Pružné ventilové plátky pro trvanlivost
- Efektivní průzvučná membrána pro bezpečnou komunikaci
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Materiál silikonové
ochranné polomasky s filtry ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano

Články odjinud