3M Secure Click HF-801SD

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Přineste si větší pohodlí a jistotu s novou pracovní maskou, která je navržena s ohledem na vaše potřeby. Díky oboustranným filtrům zajišťuje lepší dýchatelnost a pohodlí během celého pracovního dne. Tlačítko pro kontrolu správného těsnění masky vám pomůže jednoduše ověřit, zda maska správně sedí na vašem obličeji, což zvyšuje vaši jistotu a bezpečnost. Mluvítko navržené pro jednodušší komunikaci během práce vám usnadní komunikaci s kolegy a zákazníky. Systém nasazení filtrů Secure Click™ zajistí,... Celý popis

Koupit za 941 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste si větší pohodlí a jistotu s novou pracovní maskou, která je navržena s ohledem na vaše potřeby. Díky oboustranným filtrům zajišťuje lepší dýchatelnost a pohodlí během celého pracovního dne. Tlačítko pro kontrolu správného těsnění masky vám pomůže jednoduše ověřit, zda maska správně sedí na vašem obličeji, což zvyšuje vaši jistotu a bezpečnost.

Mluvítko navržené pro jednodušší komunikaci během práce vám usnadní komunikaci s kolegy a zákazníky. Systém nasazení filtrů Secure Click™ zajistí, že filtry jsou správně nainstalovány – jednoduše je zacvaknete a můžete pracovat dál. Tato maska je vyrobena z pokročilého silikonového materiálu, který zajišťuje větší pohodlí a trvanlivost.

Inteligentní a intuitivní funkce této masky jsou navrženy pro jednoduché, pohodlné a spolehlivé použití. Maska je k dispozici ve velikostech S, M a L, aby vyhovovala různým velikostem obličeje. Objednejte si filtry zvlášť a buďte připraveni na každodenní práci s maximálním komfortem a bezpečností.

Hlavní parametry:
- Oboustranné filtry pro lepší dýchatelnost
- Tlačítko pro kontrolu správného těsnění masky
- Mluvítko pro jednodušší komunikaci
- Systém nasazení filtrů Secure Click™
- Pokročilý silikonový materiál pro větší pohodlí a trvanlivost
- Velikosti: S, M, L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost M

Články odjinud