Ochrana vašich dýchacích cest nikdy nebyla jednodušší než s polomaskou 3M Secure Click HF-801 S. Tato malá polomaska poskytuje spolehlivou ochranu před pevnými částicemi a kapénkami, díky čemuž je ideální pro různé pracovní situace. Díky inovativnímu systému Secure Click ji můžete snadno a rychle nasadit a zajistit tak správné těsnění. Pohodlné nošení je zajištěno měkkým těsněním a nastavitelnými popruhy. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše dýchání je chráněno bez kompromisů." Hlavní... Celý popis

Koupit za 923 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest nikdy nebyla jednodušší než s polomaskou 3M Secure Click HF-801 S. Tato malá polomaska poskytuje spolehlivou ochranu před pevnými částicemi a kapénkami, díky čemuž je ideální pro různé pracovní situace. Díky inovativnímu systému Secure Click ji můžete snadno a rychle nasadit a zajistit tak správné těsnění. Pohodlné nošení je zajištěno měkkým těsněním a nastavitelnými popruhy. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše dýchání je chráněno bez kompromisů."

Hlavní parametry:
- Polomaska 3M Secure Click HF-801 S
- Velikost: malá
- Ochrana proti pevným částicím a kapénkám
- Inovativní systém Secure Click pro snadné nasazení
- Měkké těsnění a nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Velikost S
Typ polomasky

Články odjinud