Plastové okno ACO je skvělou volbou pro ty, kteří hledají efektivní a odolné okno s izolačním zasklením. S tloušťkou 4 x 6 x 4 mm a součinitelem prostupu tepla Ug=3,3W/m2.K poskytuje optimální tepelnou izolaci. Díky úzkým rámům získáte maximální plochu prosklení, což zajišťuje dostatek přirozeného světla a výhledu. Jednoduchá instalace a možnost aretace ve 3 polohách usnadňují použití tohoto plastového okna. Hlavní parametry: - Izolační zasklení: 4 x 6 x 4 mm - Součinitel prostupu tepla: Ug=3,3W/m2.K... Celý popis

Koupit za 3 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastové okno ACO je skvělou volbou pro ty, kteří hledají efektivní a odolné okno s izolačním zasklením. S tloušťkou 4 x 6 x 4 mm a součinitelem prostupu tepla Ug=3,3W/m2.K poskytuje optimální tepelnou izolaci. Díky úzkým rámům získáte maximální plochu prosklení, což zajišťuje dostatek přirozeného světla a výhledu. Jednoduchá instalace a možnost aretace ve 3 polohách usnadňují použití tohoto plastového okna.

Hlavní parametry:
- Izolační zasklení: 4 x 6 x 4 mm
- Součinitel prostupu tepla: Ug=3,3W/m2.K
- Úzké rámy pro maximální plochu prosklení
- Jednoduchá instalace
- Možnost aretace ve 3 polohách
- Vyrobeno z tepelně izolačních dutých komorových profilů z PVC
- Odolné vůči povětrnostním podmínkám
- Snadná údržba a dlouhá životnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ACO
Materiál okna plastová
Dekor okna hnědá
Orientace sklopné
Hmotnost 16.5 kg
Šířka 120 cm
Výška 60 cm

Články odjinud