Sklepní okno ACO v hnědém provedení je skvělým řešením pro prostory, kde je důležitá co největší prosklená plocha. Díky plastovým profilům a izolačnímu dvojsklu s koeficientem prostupu tepla Ug = 3,3 W/m2.K poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci. Okno se vyznačuje úzkými rámy, které umožňují maximální propustnost světla do místnosti. Montáž je snadná a není vyžadována odborná způsobilost. Hlavní parametry: - Rozměr okna: 1000 x 500 mm - Rozměr křídla: 890 x 385 mm - Šířka rámu: 65 mm - Dvojsklo:... Celý popis

Koupit za 4 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklepní okno ACO v hnědém provedení je skvělým řešením pro prostory, kde je důležitá co největší prosklená plocha. Díky plastovým profilům a izolačnímu dvojsklu s koeficientem prostupu tepla Ug = 3,3 W/m2.K poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci. Okno se vyznačuje úzkými rámy, které umožňují maximální propustnost světla do místnosti. Montáž je snadná a není vyžadována odborná způsobilost.

Hlavní parametry:
- Rozměr okna: 1000 x 500 mm
- Rozměr křídla: 890 x 385 mm
- Šířka rámu: 65 mm
- Dvojsklo: 4 x 6 x 4 mm
- Prostupnost tepla - Ug: 3,3 W/m2K
- Barva: hnědá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ACO
Materiál okna plastová
Orientace sklopné
Hmotnost 9.7 kg
Šířka 100 cm
Výška 50 cm
Plastová okna ano
Dekor okna hnědá
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud