Sklepní okno ACO je ideálním řešením pro prostory, kde je důležitá co největší prosklená plocha a kde nejsou požadovány dokonalé tepelné vlastnosti. Toto hnědé vyklápěcí okno s plastovými profily nabízí elegantní design a snadnou montáž bez potřeby odborného zázemí. S izolačním dvojsklem a úzkými rámy poskytuje dostatečný přísun světla do místnosti. Odolnost vůči povětrnostním vlivům a životnost systému jsou díky 3 komorovým PVC profilům zajištěny. Sklopné křídlo je snadno vyjímatelné a okno neobsahuje... Celý popis

Koupit za 3 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklepní okno ACO je ideálním řešením pro prostory, kde je důležitá co největší prosklená plocha a kde nejsou požadovány dokonalé tepelné vlastnosti. Toto hnědé vyklápěcí okno s plastovými profily nabízí elegantní design a snadnou montáž bez potřeby odborného zázemí. S izolačním dvojsklem a úzkými rámy poskytuje dostatečný přísun světla do místnosti. Odolnost vůči povětrnostním vlivům a životnost systému jsou díky 3 komorovým PVC profilům zajištěny. Sklopné křídlo je snadno vyjímatelné a okno neobsahuje žádné kovové součásti, což z něj činí ideální volbu pro vlhké nebo agresivní prostředí.

Hlavní parametry:
- Rozměr okna: 800 x 600 mm
- Rozměr křídla: 690 x 485 mm
- Šířka rámu: 65 mm
- Dvojsklo: 4 x 6 x 4 mm
- Prostupnost tepla - Ug: 3,3 W/m2K
- Barva: hnědá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ACO
Orientace sklopné
Hmotnost 9.8 kg
Šířka 80 cm
Výška 60 cm
Materiál okna plastová
Dekor okna hnědá

Články odjinud