Pro terasu, která potřebuje péči a ochranu, je tu ADLER Pullex Boden Öl. Tento vodoodpudivý olej proniká hluboko do dřeva a poskytuje trvanlivou ochranu. S doporučením volby barevné varianty získáte nejen estetický vzhled, ale i delší životnost terasy. Pravidelné natírání každý rok, či jednou za 2 roky u kryté terasy, udrží dřevo v optimálním stavu a zabrání zašednutí. Pro oživení a odstranění zašednutí je ideální použít ADLER Clean Multi Refresher. Nepodceňte ošetření řezných hran, které prodlouží... Celý popis

Koupit za 615 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro terasu, která potřebuje péči a ochranu, je tu ADLER Pullex Boden Öl. Tento vodoodpudivý olej proniká hluboko do dřeva a poskytuje trvanlivou ochranu. S doporučením volby barevné varianty získáte nejen estetický vzhled, ale i delší životnost terasy. Pravidelné natírání každý rok, či jednou za 2 roky u kryté terasy, udrží dřevo v optimálním stavu a zabrání zašednutí. Pro oživení a odstranění zašednutí je ideální použít ADLER Clean Multi Refresher. Nepodceňte ošetření řezných hran, které prodlouží životnost terasy a zabrání prasknutí prken. Renovace je snadná a nenáročná, bez nutnosti broušení. Pro čištění štětců doporučujeme použít ředidlo ADLEROL. S dostupností v baleních 0,75L a 2,5L pokryjete plochy 11 m2 a 38 m2. ADLER Pullex Boden Öl je skvělou volbou pro dlouhodobou ochranu a krásu vaší terasy.

**Hlavní parametry:**
- Vodoodpudivý olej pro terasy
- Silně penetrující a trvanlivý
- Doporučené pravidelné natírání pro prevenci zašednutí
- Možnost volby barevné varianty pro delší ochranu
- Snadná renovace bez broušení
- Ideální pro ošetření řezných hran
- Dostupné balení: 0,75L a 2,5L
- Krytí: 11 m2 a 38 m2
Zobrazit více

Parametry

Značka Adler Česko
Použití exteriéry
Báze syntetické
Velikost balení 0.75 l
Terasové oleje ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud