Ochrana a péče o dřevěnou terasu není žádná legrace. Musíte myslet na pravidelné natírání, aby dřevo zůstalo krásné a odolné. S ADLER Pullex Boden Öl však budete mít terasu pod kontrolou. Tento vodoodpudivý olej proniká hluboko do dřeva a poskytuje mu dlouhodobou ochranu. Barevná varianta s pigmenty navíc prodlužuje životnost dřeva. Doporučujeme natírat terasu každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy, abyste zabránili šednutí dřeva. Pokud už terasu zašedla, máme pro Vás řešení. S ADLER... Celý popis

Koupit za 1 431 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana a péče o dřevěnou terasu není žádná legrace. Musíte myslet na pravidelné natírání, aby dřevo zůstalo krásné a odolné. S ADLER Pullex Boden Öl však budete mít terasu pod kontrolou. Tento vodoodpudivý olej proniká hluboko do dřeva a poskytuje mu dlouhodobou ochranu. Barevná varianta s pigmenty navíc prodlužuje životnost dřeva. Doporučujeme natírat terasu každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy, abyste zabránili šednutí dřeva. Pokud už terasu zašedla, máme pro Vás řešení. S ADLER Clean Multi Refresher můžete dřevo oživit a zbavit se zašednutí.

Nezapomeňte také ošetřit řezné hrany, abyste předešli praskání prken a prodloužili životnost terasy. K tomu poslouží ADLER Allwetterlack. A co se týče renovace, s ADLER Pullex Boden Öl to půjde jako po másle - žádné broušení, jen očistit povrch a natřít. Pro vyčištění štětce použijte ředidlo ADLEROL.

**Hlavní parametry:**
- Vodoodpudivý olej pro ochranu dřeva
- Silně penetrující, poskytuje dlouhodobou ochranu
- Doporučeno natírat každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy
- Barevná varianta s pigmenty pro prodloužení životnosti dřeva
- Snadná renovace bez nutnosti broušení
- Ošetření řezných hran pro prevenci praskání
- Dostupné množství: 0,75L, 2,5L
- Výdrž: 0,75L na 11 m2, 2,5L na 38 m2
Zobrazit více

Parametry

Značka Adler Česko
Odstín transparentní
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano

Články odjinud