Pro terasu, která si zaslouží to nejlepší! Chcete-li udržet dřevěnou terasu v perfektním stavu, je nezbytné vybrat správný produkt pro její údržbu. ADLER Pullex Boden Öl je vodoodpudivý olej, který proniká hluboko do dřeva a poskytuje mu dlouhodobou ochranu. Díky pigmentované variantě barev dřevo zůstane chráněno delší dobu než při použití bezbarvého oleje. Doporučuje se terasu natírat každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy, abyste předešli šednutí dřeva. Pro zachování přirozeného... Celý popis

Koupit za 1 779 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro terasu, která si zaslouží to nejlepší!

Chcete-li udržet dřevěnou terasu v perfektním stavu, je nezbytné vybrat správný produkt pro její údržbu. ADLER Pullex Boden Öl je vodoodpudivý olej, který proniká hluboko do dřeva a poskytuje mu dlouhodobou ochranu. Díky pigmentované variantě barev dřevo zůstane chráněno delší dobu než při použití bezbarvého oleje. Doporučuje se terasu natírat každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy, abyste předešli šednutí dřeva.

Pro zachování přirozeného vzhledu terasy doporučujeme použít bezbarvý nebo šedý olej, který zabrání vysychání dřeva. Pokud chcete oživit zašedlý povrch, můžete sáhnout po ADLER Clean Multi Refresher. Nezapomínejte také na ošetření řezných hran, abyste předešli praskání prken a prodloužili životnost terasy. Pro tuto účel nabízíme ADLER Allwetterlack.

Renovace terasy s tímto olejem je velmi jednoduchá, aniž byste museli povrch brousit. Stačí jej očistit a můžete začít s nátěrem. Pro vyčištění štětce doporučujeme použít ředidlo ADLEROL.

Hlavní parametry:
- Typ: Vodoodpudivý olej
- Doporučená četnost nátěru: Každý rok (krytá terasa každé 2 roky)
- Množství: 0,75L (na 11 m2) / 2,5L (na 38 m2)
- Odstíny: Java, Kongo, Modřín, Šedý, Starošedý, Bezbarvý
- Snadná renovace bez broušení
- Ochrana proti šednutí dřeva

ADLER Pullex Boden Öl je ideální volbou pro každého, kdo si přeje udržet terasu v perfektním stavu a prodloužit její životnost. S tímto vodoodpudivým olejem budete mít terasu vždy jako novou!
Zobrazit více

Parametry

Značka Adler Česko
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud