Ochrana a péče o dřevěnou terasu není snadný úkol, ale s ADLER Pullex Boden Öl se stanou tyto úkoly mnohem jednoduššími. Tento vodoodpudivý olej proniká hluboko do dřeva a poskytuje mu dlouhodobou ochranu. Barevná varianta s pigmentem prodlužuje životnost dřeva ještě více než bezbarvý olej. Doporučuje se terasu natírat každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy, aby nedošlo k zašednutí dřeva. Pro obnovu zašedlé terasy doporučujeme použít ADLER Clean Multi Refresher. Aby vaše terasa vydržela... Celý popis

Koupit za 1 779 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana a péče o dřevěnou terasu není snadný úkol, ale s ADLER Pullex Boden Öl se stanou tyto úkoly mnohem jednoduššími. Tento vodoodpudivý olej proniká hluboko do dřeva a poskytuje mu dlouhodobou ochranu. Barevná varianta s pigmentem prodlužuje životnost dřeva ještě více než bezbarvý olej. Doporučuje se terasu natírat každý rok, případně jednou za 2 roky u kryté terasy, aby nedošlo k zašednutí dřeva. Pro obnovu zašedlé terasy doporučujeme použít ADLER Clean Multi Refresher.

Aby vaše terasa vydržela co nejdéle, nezapomeňte ošetřit i řezné hrany pomocí ADLER Allwetterlack, což zabrání praskání prken a prodlouží životnost terasy. Renovace terasy s tímto olejem je velmi snadná - není třeba brousit, stačí povrch očistit a můžete začít s nátěrem. Pro čištění štětce doporučujeme použít ředidlo ADLEROL.

**Hlavní parametry:**
- Typ produktu: Dřevěný olej
- Vlastnosti: Vodoodpudivý, silně penetrující
- Doporučená četnost nátěru: Každý rok (krytá terasa každé 2 roky)
- Objemy k dispozici: 0,75L, 2,5L
- Výdrž: 0,75L na 11 m2, 2,5L na 38 m2
- Standardní odstíny: Java, Kongo, Modřín, Šedý, Starošedý, Bezbarvý
- Snadná renovace bez nutnosti broušení
Zobrazit více

Parametry

Značka Adler Česko
Velikost balení 2.5 l
Terasové oleje ano

Články odjinud