Ruční loupač kukuřice AGF PROFI-L klikový je praktickým pomocníkem pro rychlé a snadné oloupaní kukuřice doma či na zahradě. Díky nastavitelnému kotouči s hroty a možnosti regulace přítlaku je vhodný pro loupání suché kukuřice, kterou můžete využít například ke krmení zvířat. Tento ruční loupač kombinuje odolný plast s ocelí, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení jsou také svorky k uchycení na podklad, což zvyšuje stabilitu při loupání. Návod na obsluhu: - Loupač přichyťte... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ruční loupač kukuřice AGF PROFI-L klikový je praktickým pomocníkem pro rychlé a snadné oloupaní kukuřice doma či na zahradě. Díky nastavitelnému kotouči s hroty a možnosti regulace přítlaku je vhodný pro loupání suché kukuřice, kterou můžete využít například ke krmení zvířat. Tento ruční loupač kombinuje odolný plast s ocelí, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení jsou také svorky k uchycení na podklad, což zvyšuje stabilitu při loupání.

Návod na obsluhu:

- Loupač přichyťte na svislou desku o tloušťce 15-30 mm pomocí svorek.
- Nastavte napětí pružiny podle velikosti klasů, které chcete oloupat.
- Za neustálého otáčení kliky vkládejte klas za klasem do loupače.
- Kotouč s hroty oddělí zrno od klasu.
- Vyloupané klasy loupač vyhodí do nádoby (nádoba není součástí balení).

Hlavní parametry:
- Ruční loupač kukuřice s klikou
- Nastavitelný kotouč s hroty
- Materiál: plast a ocel
- Možnost regulace přítlaku
- Součástí balení svorky k uchycení
- Vhodný pro loupání suché kukuřice
Zobrazit více

Články odjinud