S touhle ruční litinovou loupací mašinou se vám bude loupat suchá kukuřice hned od ruky! Díky vyhazovači vyloupaných klasů ušetříte spoustu času a práce. Rotační buben s ozubením je poháněn ruční klikou, což zajišťuje efektivní loupání. Klasy jsou pevně přitlačovány k bubnu pomocí tvarového příložníku pod pružinou, který se automaticky přizpůsobí různým průměrům klasu. Díky možnosti upnutí na hranol o maximálních rozměrech 40 x 40 mm můžete snadno umístit loupací stroj nad bednu nebo sud, kam... Celý popis

Koupit za 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touhle ruční litinovou loupací mašinou se vám bude loupat suchá kukuřice hned od ruky! Díky vyhazovači vyloupaných klasů ušetříte spoustu času a práce. Rotační buben s ozubením je poháněn ruční klikou, což zajišťuje efektivní loupání. Klasy jsou pevně přitlačovány k bubnu pomocí tvarového příložníku pod pružinou, který se automaticky přizpůsobí různým průměrům klasu.

Díky možnosti upnutí na hranol o maximálních rozměrech 40 x 40 mm můžete snadno umístit loupací stroj nad bednu nebo sud, kam budou pohodlně padat vyloupaná zrna. S touto praktickou mašinou bude loupání kukuřice hračka!

Hlavní parametry:
- Ruční loupací stroj na suchou kukuřici
- Litinová konstrukce
- Vyhazovač vyloupaných klasů
- Rotační buben s ozubením
- Ruční klika pro pohyb bubenem
- Tvarový příložník pod pružinou pro pevné přitlačení klasů
- Automatické přizpůsobení různým průměrům klasu
- Možnost upnutí na hranol o maximálních rozměrech 40 x 40 mm
- Ideální pro domácí zpracování kukuřice
Zobrazit více

Články odjinud