Zahalte své hobby projekty do kouzelných odstínů s tímto jedinečným produktem! Jeho neobyčejné barvy s ještě větším třpytem a duhovými odlesky skvěle lámou světlo a dodají vašim výtvorům nádherný lesk. Tento produkt je vhodný na všechny typy povrchů a jeho objem 80 ml vám zajistí dostatek materiálu pro vaše kreativní nápady. Hlavní parametry: - Neobyčejné barvy s větším třpytem - Duhové odlesky - Lámou světlo a třpytí se - Vhodné na všechny typy povrchů - Objem: 80 ml

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte své hobby projekty do kouzelných odstínů s tímto jedinečným produktem! Jeho neobyčejné barvy s ještě větším třpytem a duhovými odlesky skvěle lámou světlo a dodají vašim výtvorům nádherný lesk. Tento produkt je vhodný na všechny typy povrchů a jeho objem 80 ml vám zajistí dostatek materiálu pro vaše kreativní nápady.

Hlavní parametry:
- Neobyčejné barvy s větším třpytem
- Duhové odlesky
- Lámou světlo a třpytí se
- Vhodné na všechny typy povrchů
- Objem: 80 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové
Objem 80 ml

Články odjinud