Zahalte své hobby projekty do nádherných odstínů s tímto jedinečným produktem. Jeho neobyčejné barvy s intenzivním třpytem a duhovými odlesky dokážou lomit světlo a vytvářet úchvatné efekty. S touto barvou bude každý povrch zářit a získá nový život. S objemem 80 ml máte dostatek materiálu pro vaše kreativní nápady. Buďte originální a přidejte do svých projektů trochu magie s tímto úžasným produktem. Hlavní parametry: - Neobyčejné barvy s intenzivním třpytem a duhovými odlesky - Vhodné na všechny... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte své hobby projekty do nádherných odstínů s tímto jedinečným produktem. Jeho neobyčejné barvy s intenzivním třpytem a duhovými odlesky dokážou lomit světlo a vytvářet úchvatné efekty. S touto barvou bude každý povrch zářit a získá nový život. S objemem 80 ml máte dostatek materiálu pro vaše kreativní nápady. Buďte originální a přidejte do svých projektů trochu magie s tímto úžasným produktem.

Hlavní parametry:
- Neobyčejné barvy s intenzivním třpytem a duhovými odlesky
- Vhodné na všechny typy povrchů
- Objem: 80 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva stříbrné
Objem 80 ml

Články odjinud