Barva, která dodá vašim projektům ten správný lesk a eleganci! S touto třpytivou barvou můžete jednoduše vytvořit efektní 3D vrstvu na jakémkoliv povrchu. Díky své univerzálnosti ji můžete nanášet jak špachtlí přes šablonu, tak i klasicky štětcem. A co víc, odstíny této barvy vypadají úžasně i když je kombinujete dohromady. Buďte kreativní a dejte svým nápadům nový lesk s touto fantastickou třpytivou barvou! Hlavní parametry: - Třpytivá barva vhodná na všechny povrchy - Vytváří efektní 3D vrstvu... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barva, která dodá vašim projektům ten správný lesk a eleganci! S touto třpytivou barvou můžete jednoduše vytvořit efektní 3D vrstvu na jakémkoliv povrchu. Díky své univerzálnosti ji můžete nanášet jak špachtlí přes šablonu, tak i klasicky štětcem. A co víc, odstíny této barvy vypadají úžasně i když je kombinujete dohromady. Buďte kreativní a dejte svým nápadům nový lesk s touto fantastickou třpytivou barvou!

Hlavní parametry:
- Třpytivá barva vhodná na všechny povrchy
- Vytváří efektní 3D vrstvu
- Možnost nanášení špachtlí přes šablonu nebo štětcem
- Odstíny vypadají skvěle i v kombinaci
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva stříbrné
Objem 80 ml

Články odjinud