Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zazářily a získaly jedinečný vzhled? S novou třpytivou barvou toho dosáhnete snadno a rychle! Tato barva je skvělá pro všechny povrchy a po nanesení vytvoří efektní 3D vrstvu, která dodá vašim výtvorům zcela nový rozměr. Můžete ji nanášet špachtlí přes šablonu pro precizní vzory nebo štětcem pro volnější a kreativnější výsledky. A co víc, odstíny této barvy vypadají úžasně i nakombinované, takže se můžete nechat unést svou fantazií a vytvořit něco opravdu... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zazářily a získaly jedinečný vzhled? S novou třpytivou barvou toho dosáhnete snadno a rychle! Tato barva je skvělá pro všechny povrchy a po nanesení vytvoří efektní 3D vrstvu, která dodá vašim výtvorům zcela nový rozměr. Můžete ji nanášet špachtlí přes šablonu pro precizní vzory nebo štětcem pro volnější a kreativnější výsledky. A co víc, odstíny této barvy vypadají úžasně i nakombinované, takže se můžete nechat unést svou fantazií a vytvořit něco opravdu jedinečného.

Hlavní parametry:
- Třpytivá barva pro všechny povrchy
- Vytváří efektní 3D vrstvu
- Ideální k nanášení špachtlí přes šablonu nebo štětcem
- Odstíny vypadají skvěle i v kombinaci
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré
Objem 80 ml

Články odjinud