Barva, která okouzlí každého milovníka třpytu a kreativity! S touto speciální barvou můžete jednoduše a rychle proměnit jakýkoli povrch v umělecké dílo plné 3D efektů. Je ideální pro aplikaci špachtlí přes šablonu, ale stejně tak se s ní zručně namaluje štětcem. Barevné odstíny jsou neuvěřitelně krásné samy o sobě, ale když je zkombinujete dohromady, vytvoříte opravdu ohromující vzhled. Hlavní parametry: - Třpytivá barva pro všechny povrchy - Vytváří efektní 3D vrstvu - Ideální k nanášení špachtlí... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barva, která okouzlí každého milovníka třpytu a kreativity! S touto speciální barvou můžete jednoduše a rychle proměnit jakýkoli povrch v umělecké dílo plné 3D efektů. Je ideální pro aplikaci špachtlí přes šablonu, ale stejně tak se s ní zručně namaluje štětcem. Barevné odstíny jsou neuvěřitelně krásné samy o sobě, ale když je zkombinujete dohromady, vytvoříte opravdu ohromující vzhled.

Hlavní parametry:
- Třpytivá barva pro všechny povrchy
- Vytváří efektní 3D vrstvu
- Ideální k nanášení špachtlí přes šablonu nebo štětcem
- Odstíny vypadají skvěle i v kombinaci
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zlaté
Objem 80 ml

Články odjinud