Barva, která okouzlí každého milovníka třpytu a kreativity! S touto unikátní barvou můžete jednoduše proměnit každý povrch v umělecké dílo plné 3D efektů. Díky své univerzálnosti ji můžete nanášet různými způsoby - buď špachtlí přes šablonu pro precizní tvary, nebo klasicky štětcem pro volnou tvorbu. Barevné odstíny jsou navíc navrženy tak, aby spolu skvěle ladily a vytvářely ohromující kombinace. S touto barvou se vaše nápady stanou skutečností a vaše projekty získají ten správný lesk a efekt!... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barva, která okouzlí každého milovníka třpytu a kreativity! S touto unikátní barvou můžete jednoduše proměnit každý povrch v umělecké dílo plné 3D efektů. Díky své univerzálnosti ji můžete nanášet různými způsoby - buď špachtlí přes šablonu pro precizní tvary, nebo klasicky štětcem pro volnou tvorbu. Barevné odstíny jsou navíc navrženy tak, aby spolu skvěle ladily a vytvářely ohromující kombinace. S touto barvou se vaše nápady stanou skutečností a vaše projekty získají ten správný lesk a efekt!

Hlavní parametry:
- Třpytivá barva pro všechny povrchy
- Vytváří efektní 3D vrstvu
- Možnost nanášení špachtlí přes šablonu nebo štětcem
- Odstíny lze skvěle kombinovat
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva hnědé
Objem 80 ml

Články odjinud