Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty doslova zářily? S naším produktem to bude hračka! Tato neobyčejně třpytivá barva v elegantním pastelovém odstínu je skvělou volbou pro všechny povrchy. Po nanesení vytvoří efektní 3D vrstvu, která dodá vašim výtvarným výtvorům jedinečný vzhled. Díky své univerzálnosti je vhodná k nanášení špachtlí přes šablonu, ale i štětcem. Odstíny této barvy vypadají úžasně samy o sobě, ale můžete je také skvěle kombinovat. Balení obsahuje 80 ml této kvalitní barvy,... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty doslova zářily? S naším produktem to bude hračka! Tato neobyčejně třpytivá barva v elegantním pastelovém odstínu je skvělou volbou pro všechny povrchy. Po nanesení vytvoří efektní 3D vrstvu, která dodá vašim výtvarným výtvorům jedinečný vzhled. Díky své univerzálnosti je vhodná k nanášení špachtlí přes šablonu, ale i štětcem. Odstíny této barvy vypadají úžasně samy o sobě, ale můžete je také skvěle kombinovat. Balení obsahuje 80 ml této kvalitní barvy, která se stanou nedocenitelným pomocníkem při vašich uměleckých projektech.

Hlavní parametry:
- Objem: 80 ml
- Typ barvy: třpytivá
- Odstín: pastelový
- Efekt: 3D vrstva
- Aplikace: špachtlí, štětcem
- Univerzální použití: na všechny povrchy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva bílé
Objem 80 ml

Články odjinud