Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zářily a byly jedinečné? S touto neobyčejně třpytivou barvou toho dosáhnete snadno a rychle! Její elegantní pastelový odstín dodá vašim výtvorům nádech elegance a originality. Díky schopnosti vytvořit efektní 3D vrstvu je tato barva skvělou volbou pro různé druhy povrchů. A co víc, můžete ji nanášet jak špachtlí přes šablonu, tak i klasicky štětcem. Odstíny této barvy vypadají úžasně samy o sobě, ale můžete je také skvěle kombinovat pro ještě pestřejší... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zářily a byly jedinečné? S touto neobyčejně třpytivou barvou toho dosáhnete snadno a rychle! Její elegantní pastelový odstín dodá vašim výtvorům nádech elegance a originality. Díky schopnosti vytvořit efektní 3D vrstvu je tato barva skvělou volbou pro různé druhy povrchů. A co víc, můžete ji nanášet jak špachtlí přes šablonu, tak i klasicky štětcem. Odstíny této barvy vypadají úžasně samy o sobě, ale můžete je také skvěle kombinovat pro ještě pestřejší výsledky. Balení obsahuje 80 ml této kouzelné barvy, která se stane nezbytnou součástí vaší sbírky výtvarných potřeb.

Hlavní parametry:
- Objem: 80 ml
- Efekt: 3D vrstva
- Aplikace: špachtlí, štětcem
- Odstín: pastelový
- Vhodná pro různé povrchy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové
Objem 80 ml

Články odjinud