Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zazářily a získaly nový rozměr? S třpytivou barvou, která se hodí na všechny povrchy a vytváří efektní 3D vrstvu, můžete dosáhnout úžasných výsledků. Tato barva je ideální pro nanášení špachtlí přes šablonu nebo i klasickým štětcem, což vám poskytuje široké možnosti tvorby. Ať už se rozhodnete použít jeden odstín nebo je zkombinovat do unikátního designu, výsledek bude jistě ohromující. Pusťte svou fantazii na volno a objevte možnosti, které vám tato třpytivá... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zazářily a získaly nový rozměr? S třpytivou barvou, která se hodí na všechny povrchy a vytváří efektní 3D vrstvu, můžete dosáhnout úžasných výsledků. Tato barva je ideální pro nanášení špachtlí přes šablonu nebo i klasickým štětcem, což vám poskytuje široké možnosti tvorby. Ať už se rozhodnete použít jeden odstín nebo je zkombinovat do unikátního designu, výsledek bude jistě ohromující. Pusťte svou fantazii na volno a objevte možnosti, které vám tato třpytivá barva nabízí!

Hlavní parametry:
- Třpytivá barva vhodná na všechny povrchy
- Vytváří efektní 3D vrstvu
- Možnost nanášení špachtlí přes šablonu nebo štětcem
- Odstíny vypadají skvěle i ve vzájemných kombinacích
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zelené
Objem 80 ml

Články odjinud