Barva, která září jako žádná jiná a dokáže proměnit každý povrch ve skutečné umělecké dílo. S její pomocí můžete vytvořit efektní 3D vrstvu, která okouzlí každého pozorovatele. Díky své univerzálnosti ji můžete nanášet špachtlí přes šablonu nebo štětcem, a vždy dosáhnete perfektního výsledku. Odstíny této barvy jsou navrženy tak, aby spolu ladily dokonale a umožnily vám tvořit nekonečné kombinace barev a efektů. Staňte se umělcem ve vlastním bytě a pusťte svou fantazii na volno s touto úžasnou barvou.... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barva, která září jako žádná jiná a dokáže proměnit každý povrch ve skutečné umělecké dílo. S její pomocí můžete vytvořit efektní 3D vrstvu, která okouzlí každého pozorovatele. Díky své univerzálnosti ji můžete nanášet špachtlí přes šablonu nebo štětcem, a vždy dosáhnete perfektního výsledku. Odstíny této barvy jsou navrženy tak, aby spolu ladily dokonale a umožnily vám tvořit nekonečné kombinace barev a efektů. Staňte se umělcem ve vlastním bytě a pusťte svou fantazii na volno s touto úžasnou barvou.

Hlavní parametry:
- Vysoká třpytivost
- Možnost vytvoření 3D efektu
- Univerzální použití s špachtlí nebo štětcem
- Skvěle laditelné odstíny
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zelené
Objem 80 ml

Články odjinud