Reliéfní pasta Izink 3D je skvělým pomocníkem pro všechny vaše tvořivé projekty! S novým balením přináší ještě zářivější barvy a dokonalé krytí. Tato všestranná pasta je snadno použitelná a může být aplikována na různé povrchy, včetně textilu. Staňte se umělcem ve vlastním domově a vytvořte si originální díla s reliéfní pastou Izink 3D! Hlavní parametry: - Všestranně využitelná reliéfní pasta - Nové balení s ještě zářivějšími barvami - Dokonalé krytí - Snadná aplikace - Vhodná na všechny typy povrchů,... Celý popis

Koupit za 81 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Reliéfní pasta Izink 3D je skvělým pomocníkem pro všechny vaše tvořivé projekty! S novým balením přináší ještě zářivější barvy a dokonalé krytí. Tato všestranná pasta je snadno použitelná a může být aplikována na různé povrchy, včetně textilu. Staňte se umělcem ve vlastním domově a vytvořte si originální díla s reliéfní pastou Izink 3D!

Hlavní parametry:
- Všestranně využitelná reliéfní pasta
- Nové balení s ještě zářivějšími barvami
- Dokonalé krytí
- Snadná aplikace
- Vhodná na všechny typy povrchů, včetně textilu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva hnědé
Objem 80 ml

Články odjinud