S nově balenou reliéfní pastou Izink 3D se vaše tvořivost dostane na zcela novou úroveň! Díky zářivým barvám a dokonalému krytí můžete jednoduše vytvářet unikátní reliéfní efekty na různých površích. Tato všestranná pasta je snadno použitelná a skvěle se hodí na různé materiály, včetně textilu. Buďte kreativní a dejte svým projektům nový rozměr s touto skvělou reliéfní pastou! Hlavní parametry: - Všestranně využitelná reliéfní pasta Izink 3D - Zářivé barvy a dokonalé krytí - Snadné použití - Vhodná... Celý popis

Koupit za 81 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nově balenou reliéfní pastou Izink 3D se vaše tvořivost dostane na zcela novou úroveň! Díky zářivým barvám a dokonalému krytí můžete jednoduše vytvářet unikátní reliéfní efekty na různých površích. Tato všestranná pasta je snadno použitelná a skvěle se hodí na různé materiály, včetně textilu. Buďte kreativní a dejte svým projektům nový rozměr s touto skvělou reliéfní pastou!

Hlavní parametry:
- Všestranně využitelná reliéfní pasta Izink 3D
- Zářivé barvy a dokonalé krytí
- Snadné použití
- Vhodná na všechny typy povrchů včetně textilu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové
Objem 80 ml

Články odjinud