S reliéfní pastou Izink 3D v novém balení můžete jednoduše a kreativně ozdobit jakýkoli povrch. Díky zářivým barvám a dokonalému krytí budou vaše výtvarné projekty skvěle vynikat. Tato všestranná pasta je snadno aplikovatelná a skvěle se hodí na různé materiály, včetně textilu. Buďte kreativní a dejte svým nápadům volný průběh s reliéfní pastou Izink 3D! Hlavní parametry: - Všestranně využitelná reliéfní pasta - Zářivé barvy s dokonalým krytím - Snadná aplikace - Vhodná na všechny typy povrchů,... Celý popis

Koupit za 81 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S reliéfní pastou Izink 3D v novém balení můžete jednoduše a kreativně ozdobit jakýkoli povrch. Díky zářivým barvám a dokonalému krytí budou vaše výtvarné projekty skvěle vynikat. Tato všestranná pasta je snadno aplikovatelná a skvěle se hodí na různé materiály, včetně textilu. Buďte kreativní a dejte svým nápadům volný průběh s reliéfní pastou Izink 3D!

Hlavní parametry:
- Všestranně využitelná reliéfní pasta
- Zářivé barvy s dokonalým krytím
- Snadná aplikace
- Vhodná na všechny typy povrchů, včetně textilu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva červené
Objem 80 ml

Články odjinud