Aladine Špachtle 3 ks

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Přineste svým uměleckým projektům nový rozměr s touto sadou uměleckých špachtlí! Vyrobena z kvalitního a pružného plastu, tato sada špachtlí je ideální pro nanášení past, barev a hmot při tvorbě skvostných uměleckých děl. Díky nim můžete snadno nanášet materiály přes šablonu nebo je volně tvarovat rukou podle vaší kreativity. S balením obsahujícím 3 různé typy špachtlí budete mít vše, co potřebujete k tomu, abyste vaše umělecké vize proměnili ve skutečnost. Hlavní parametry: - Materiál: pružný... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým uměleckým projektům nový rozměr s touto sadou uměleckých špachtlí! Vyrobena z kvalitního a pružného plastu, tato sada špachtlí je ideální pro nanášení past, barev a hmot při tvorbě skvostných uměleckých děl. Díky nim můžete snadno nanášet materiály přes šablonu nebo je volně tvarovat rukou podle vaší kreativity. S balením obsahujícím 3 různé typy špachtlí budete mít vše, co potřebujete k tomu, abyste vaše umělecké vize proměnili ve skutečnost.

Hlavní parametry:
- Materiál: pružný plast
- Určení: nanášení past, barev a hmot
- Počet kusů v balení: 3 různé typy špachtlí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine

Články odjinud