Rozjasněte své tvořivé projekty a nechte je zářit jako diamanty s třpytkami Izink Glitter! Tyto větší třpytky o průměru 1,32 mm jsou ideální pro přidání lesku a elegance do vašich barev, gelů nebo lepidel. Nové praktické balení vám umožní snadné použití a aplikaci třpytek na vaše umělecké výtvory. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Velké třpytky o průměru 1,32 mm - Ideální pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel - Nové praktické... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a nechte je zářit jako diamanty s třpytkami Izink Glitter! Tyto větší třpytky o průměru 1,32 mm jsou ideální pro přidání lesku a elegance do vašich barev, gelů nebo lepidel. Nové praktické balení vám umožní snadné použití a aplikaci třpytek na vaše umělecké výtvory. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Velké třpytky o průměru 1,32 mm
- Ideální pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadnou aplikaci
- Zářivé jako pravé diamanty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud