Získejte svůj vlastní leskavý diamantový efekt s třpytkami Izink Glitter! S těmito většími třpytkami o průměru 1,32 mm můžete přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a dosáhnout úžasného zářivého vzhledu. S novým praktickým balením budete mít třpytky vždy po ruce, abyste mohli okamžitě zazářit s vašimi tvořivými nápady. Buďte hvězdou každého projektu s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Třpytky Izink Glitter - Průměr třpytek: 1,32 mm - Větší velikost pro výraznější efekt - Ideální... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte svůj vlastní leskavý diamantový efekt s třpytkami Izink Glitter! S těmito většími třpytkami o průměru 1,32 mm můžete přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a dosáhnout úžasného zářivého vzhledu. S novým praktickým balením budete mít třpytky vždy po ruce, abyste mohli okamžitě zazářit s vašimi tvořivými nápady. Buďte hvězdou každého projektu s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Třpytky Izink Glitter
- Průměr třpytek: 1,32 mm
- Větší velikost pro výraznější efekt
- Ideální pro barevné, gelové nebo lepidlové projekty
- Nové praktické balení pro snadné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové

Články odjinud