Získejte svůj vlastní leskavý diamantový vzhled s třpytkami Izink Glitter! S těmito většími třpytkami o průměru 1,32 mm můžete přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a doslova zazářit. Stačí jednoduše přidat trochu třpytek do vaší oblíbené barvy nebo gelu a vytvořit tak úžasné lesklé a třpytivé motivy. Nové praktické balení vám umožní snadné dávkování a aplikaci třpytek, takže vaše tvůrčí projekty budou ještě snazší a zábavnější. Buďte středem pozornosti a nechte své nápady zářit s třpytky... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte svůj vlastní leskavý diamantový vzhled s třpytkami Izink Glitter! S těmito většími třpytkami o průměru 1,32 mm můžete přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a doslova zazářit. Stačí jednoduše přidat trochu třpytek do vaší oblíbené barvy nebo gelu a vytvořit tak úžasné lesklé a třpytivé motivy. Nové praktické balení vám umožní snadné dávkování a aplikaci třpytek, takže vaše tvůrčí projekty budou ještě snazší a zábavnější. Buďte středem pozornosti a nechte své nápady zářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Větší třpytky Izink Glitter o průměru 1,32 mm
- Ideální pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadné dávkování a aplikaci
- Vytvořte třpytivé a zářivé motivy na svých tvůrčích projektech
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva černé

Články odjinud