Zažijte svět třpytek jako nikdy předtím s třpytky Izink Glitter o průměru 1,32 mm! S těmito většími třpytkami můžete přidat nádherný lesk a záři do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše tvoření se okamžitě promění v pravé diamanty. Díky novému praktickému balení budete mít třpytky vždy po ruce a můžete je snadno přidat do vašich projektů. Buďte středem pozornosti a nechte své nápady zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Průměr třpytek: 1,32 mm - Větší třpytky pro intenzivnější lesk... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zažijte svět třpytek jako nikdy předtím s třpytky Izink Glitter o průměru 1,32 mm! S těmito většími třpytkami můžete přidat nádherný lesk a záři do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše tvoření se okamžitě promění v pravé diamanty. Díky novému praktickému balení budete mít třpytky vždy po ruce a můžete je snadno přidat do vašich projektů. Buďte středem pozornosti a nechte své nápady zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Průměr třpytek: 1,32 mm
- Větší třpytky pro intenzivnější lesk
- Ideální pro použití s barvami, gely nebo lepidly
- Nové praktické balení pro snadné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové

Články odjinud