Přineste do svých tvořivých projektů nádech luxusu a elegance s třpytky Izink Glitter! Tyto větší třpytky o průměru 1,32 mm dodají vašim barevným gelům nebo lepidlům nádherný zářivý efekt, který připomíná pravé diamanty. S novým praktickým balením budete mít třpytky vždy po ruce, abyste mohli okamžitě přidat trochu lesku a glamuru do vašich uměleckých děl. Buďte středem pozornosti a nechte své tvořivosti zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Větší třpytky o průměru 1,32 mm - Luxusní... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svých tvořivých projektů nádech luxusu a elegance s třpytky Izink Glitter! Tyto větší třpytky o průměru 1,32 mm dodají vašim barevným gelům nebo lepidlům nádherný zářivý efekt, který připomíná pravé diamanty. S novým praktickým balením budete mít třpytky vždy po ruce, abyste mohli okamžitě přidat trochu lesku a glamuru do vašich uměleckých děl. Buďte středem pozornosti a nechte své tvořivosti zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Větší třpytky o průměru 1,32 mm
- Luxusní zářivý efekt
- Ideální pro barevné gely a lepidla
- Nové praktické balení pro snadné použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva červené

Články odjinud