Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s třpytky Izink Glitter! Tyto větší třpytky o průměru 1,32 mm dodají vašim barvám, gelům nebo lepidlům jiskru, kterou hledáte. S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpytky do vašich tvořivých projektů a zářit jako pravý diamant! Hlavní parametry: - Větší třpytky o průměru 1,32 mm - Ideální pro přidání jiskry do barev, gelů nebo lepidel - Nové praktické balení umožňuje snadné použití - Dodejte svým tvořivým projektům luxusní vzhled Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s třpytky Izink Glitter! Tyto větší třpytky o průměru 1,32 mm dodají vašim barvám, gelům nebo lepidlům jiskru, kterou hledáte. S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpytky do vašich tvořivých projektů a zářit jako pravý diamant!

Hlavní parametry:
- Větší třpytky o průměru 1,32 mm
- Ideální pro přidání jiskry do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení umožňuje snadné použití
- Dodejte svým tvořivým projektům luxusní vzhled
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zelené

Články odjinud