Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete jednoduše přidat lesk a záři do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvarné motivy se promění v pravé skvosty, které září jako diamanty. Nové praktické balení třpytek vám umožní snadné a přesné aplikování, ať už jste začátečník nebo zkušený výtvarník. Buďte hvězdou každého tvořivého projektu a nechte svou kreativitu ZAZÁŘIT s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete jednoduše přidat lesk a záři do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvarné motivy se promění v pravé skvosty, které září jako diamanty. Nové praktické balení třpytek vám umožní snadné a přesné aplikování, ať už jste začátečník nebo zkušený výtvarník. Buďte hvězdou každého tvořivého projektu a nechte svou kreativitu ZAZÁŘIT s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a záře do barev, gelů nebo lepidel
- Zajišťují luxusní vzhled vašich výtvarných projektů
- Nové praktické balení pro snadnou aplikaci
- Skvělý doplněk pro všechny výtvarníky, od začátečníků po profesionály
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud