Rozjasněte své umělecké projekty a nechte je zářit jako pravé diamanty s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do svých barev, gelů nebo lepidel a vytvořit tak nádherné a zářivé motivy. Buďte hvězdou každého kreativního projektu a přidejte do své tvorby špetku luxusu a elegance s těmito kouzelnými třpytkami. Hlavní parametry: - Jemné třpytky Izink Glitter pro zářivé efekty - Nové praktické balení pro snadné použití - Ideální pro přidání třpytu... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své umělecké projekty a nechte je zářit jako pravé diamanty s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do svých barev, gelů nebo lepidel a vytvořit tak nádherné a zářivé motivy. Buďte hvězdou každého kreativního projektu a přidejte do své tvorby špetku luxusu a elegance s těmito kouzelnými třpytkami.

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky Izink Glitter pro zářivé efekty
- Nové praktické balení pro snadné použití
- Ideální pro přidání třpytu do barev, gelů nebo lepidel
- Vytvořte nádherné a zářivé motivy plné luxusu a elegance
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud