Rozjasněte své kreativní projekty a přidejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! Tyto třpytky jsou jako malé diamanty, které zvýrazní každý váš výrobek. S novým praktickým balením je použití třpytek snadné a pohodlné. Stačí přidat trochu třpytek do barvy, gelu nebo lepidla a vaše umělecká díla okamžitě zazáří. Buďte hvězdou každého DIY projektu a dejte jim špetku luxusu s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro zvýraznění vašich projektů - Vzhledem k novému... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své kreativní projekty a přidejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! Tyto třpytky jsou jako malé diamanty, které zvýrazní každý váš výrobek. S novým praktickým balením je použití třpytek snadné a pohodlné. Stačí přidat trochu třpytek do barvy, gelu nebo lepidla a vaše umělecká díla okamžitě zazáří. Buďte hvězdou každého DIY projektu a dejte jim špetku luxusu s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro zvýraznění vašich projektů
- Vzhledem k novému praktickému balení je použití snadné
- Ideální pro použití s barvami, gely nebo lepidly
- Dávkovač umožňuje přesné dávkování třpytek
- Dostupné v různých odstínech pro různé designy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud