Přineste do svých tvořivých projektů nádherný lesk a zářivost s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat špetku luxusu do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvory se tak rozžhnou jako pravé diamanty. Díky novému praktickému balení budete mít třpytky vždy po ruce a vaše umělecké nápady se stanou ještě zářivějšími. Vyzkoušejte třpytky Izink Glitter a dejte svým projektům ten správný lesk! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a zářivosti - Ideální... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svých tvořivých projektů nádherný lesk a zářivost s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat špetku luxusu do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvory se tak rozžhnou jako pravé diamanty. Díky novému praktickému balení budete mít třpytky vždy po ruce a vaše umělecké nápady se stanou ještě zářivějšími. Vyzkoušejte třpytky Izink Glitter a dejte svým projektům ten správný lesk!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a zářivosti
- Ideální pro použití s barvami, gely nebo lepidly
- Nové praktické balení pro snadné skladování a použití
- Dostupné v různých odstínech pro různorodé tvořivé projekty
- Vytvořte efektní výtvory, které září jako pravé diamanty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud