Rozjasněte své tvořivé projekty a přidejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! Díky nim budou vaše barvy, gely nebo lepidla zářit jako pravé diamanty, ať už tvoříte výtvarné projekty, scrapbooky nebo ozdoby na přání. Třpytky jsou baleny v praktickém obalu, který umožňuje snadné dávkování a aplikaci. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro zvýraznění barev - Ideální pro použití s barvami, gely nebo... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a přidejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! Díky nim budou vaše barvy, gely nebo lepidla zářit jako pravé diamanty, ať už tvoříte výtvarné projekty, scrapbooky nebo ozdoby na přání. Třpytky jsou baleny v praktickém obalu, který umožňuje snadné dávkování a aplikaci. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro zvýraznění barev
- Ideální pro použití s barvami, gely nebo lepidly
- Balení v novém praktickém designu
- Snadné dávkování a aplikace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud