Získejte jedinečný lesk a záři pro vaše kreativní projekty s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat špetku luxusu do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvory tak získají nádherný diamantový efekt. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci třpytek a umožní vám tvořit s maximální precizností. Buďte středem pozornosti a nechte vaše nápady zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a záře do barev, gelů nebo lepidel... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte jedinečný lesk a záři pro vaše kreativní projekty s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat špetku luxusu do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvory tak získají nádherný diamantový efekt. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci třpytek a umožní vám tvořit s maximální precizností. Buďte středem pozornosti a nechte vaše nápady zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a záře do barev, gelů nebo lepidel
- Diamantový efekt pro luxusní vzhled vašich kreativních projektů
- Nové praktické balení usnadňuje aplikaci
- Ideální pro všechny druhy uměleckých a řemeslných projektů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové

Články odjinud