Zažijte okouzlující lesk a třpytivý efekt s třpytky Izink Glitter! S těmito jemnými třpytkami můžete přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké projekty budou zářit jako pravé diamanty. S novým praktickým balením můžete snadno a přesně aplikovat třpytky na vaše vytvořené motivy a dodat jim ten správný lesk. Buďte hvězdou každého DIY projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro třpytivý efekt - Ideální pro barevné, gelové... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zažijte okouzlující lesk a třpytivý efekt s třpytky Izink Glitter! S těmito jemnými třpytkami můžete přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké projekty budou zářit jako pravé diamanty. S novým praktickým balením můžete snadno a přesně aplikovat třpytky na vaše vytvořené motivy a dodat jim ten správný lesk. Buďte hvězdou každého DIY projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro třpytivý efekt
- Ideální pro barevné, gelové nebo lepidlové projekty
- Nové praktické balení pro snadnou aplikaci
- Dodává vašim motivům lesk a eleganci
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva modré

Články odjinud