Přineste do svých výtvarných projektů nádech luxusu a elegance s jemnými třpytkami Izink Glitter! Tyto třpytky jsou ideální pro přidání lesku a zářivosti do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše kreativní motivy se tak stanou skutečnými diamanty mezi ostatními díly. S novým praktickým balením je manipulace s třpytkami snadná a pohodlná, takže se můžete plně soustředit na tvorbu a nechat svou fantazii volný průběh. Připravte se zazářit a nechte své umělecké vizionářství rozkvést s třpytky Izink... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svých výtvarných projektů nádech luxusu a elegance s jemnými třpytkami Izink Glitter! Tyto třpytky jsou ideální pro přidání lesku a zářivosti do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše kreativní motivy se tak stanou skutečnými diamanty mezi ostatními díly. S novým praktickým balením je manipulace s třpytkami snadná a pohodlná, takže se můžete plně soustředit na tvorbu a nechat svou fantazii volný průběh. Připravte se zazářit a nechte své umělecké vizionářství rozkvést s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel
- Luxusní a elegantní vzhled pro výtvarné projekty
- Nové praktické balení pro snadnou manipulaci
- Ideální pro všechny druhy tvorby a uměleckých technik
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva bílé

Články odjinud