Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecká díla se okamžitě promění v zářící skvosty. Tyto třpytky dodají vašim motivům jedinečný lesk a eleganci, která připomíná pravé diamanty. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu ZAZÁŘIT s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a třpytu do barev,... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecká díla se okamžitě promění v zářící skvosty. Tyto třpytky dodají vašim motivům jedinečný lesk a eleganci, která připomíná pravé diamanty. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu ZAZÁŘIT s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a třpytu do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadné použití
- Vytvořte zářící efekty podobné pravým diamantům
- Ideální pro tvoření šperků, scrapbookingu, kartonáže a dalších výtvarných projektů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva oranžové

Články odjinud