Rozjasněte své kreativní projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením třpytek můžete snadno přidat šmrnc do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo bude zářit jako pravý diamant. Nechte se unést leskem a třpytem a vytvořte si vlastní skvostné designy plné života a radosti. Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a zářivosti - Nové praktické balení pro snadné použití - Ideální pro barevné, gelové nebo lepící materiály -... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své kreativní projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením třpytek můžete snadno přidat šmrnc do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo bude zářit jako pravý diamant. Nechte se unést leskem a třpytem a vytvořte si vlastní skvostné designy plné života a radosti.

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a zářivosti
- Nové praktické balení pro snadné použití
- Ideální pro barevné, gelové nebo lepící materiály
- Vytvořte si vlastní originální designy plné luxusu a elegance
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové

Články odjinud