Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete jednoduše přidat lesk a záři do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo bude zářit jako pravý diamant. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci a umožní vám tvořit s elegancí a precizností. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a záře do barev, gelů nebo lepidel... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete jednoduše přidat lesk a záři do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo bude zářit jako pravý diamant. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci a umožní vám tvořit s elegancí a precizností. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a záře do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadnou aplikaci
- Dostupné v různých odstínech pro různorodé tvořivé projekty
- Luxusní vzhled a efekt diamantů pro dokonalé výsledky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva růžové

Články odjinud