Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvory se stanou skutečnými diamanty mezi ostatními. S těmito třpytkami můžete jednoduše vytvořit efektní design na různých materiálech a přinést do světa vašeho hobby nový lesk a záři. Buďte kreativní a nechte své nápady zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvory se stanou skutečnými diamanty mezi ostatními. S těmito třpytkami můžete jednoduše vytvořit efektní design na různých materiálech a přinést do světa vašeho hobby nový lesk a záři. Buďte kreativní a nechte své nápady zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadné použití
- Skvělý způsob, jak zdobit různé materiály a vytvářet originální designy
- Přineste do svých projektů nádech luxusu a elegance
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva červené

Články odjinud